Tutaj jesteś

Ekspres do mleka dla dzieci – pozwól sobie na luksus, na który zasługujesz

16 maja 2022 Parenting Ekspres do mleka dla dzieci

Pojawienie się na świecie dziecka wiąże się z ogromną zmianą dotychczasowego życia. Codzienne przyzwyczajenia i nawyki zmieniają się nie do poznania. Wiele kobiet decyduje się na karmienie noworodka, niemowlaka czy starszego dziecka mlekiem modyfikowanym. Jego przygotowywanie, zwłaszcza nocną porą, jest niekiedy bardzo absorbujące. W związku z tym ekspres do mleka dla dzieci jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem, które pozwoli nam na szybkie i perfekcyjne przygotowanie posiłku dla naszego dziecka. 

Jak działają ekspresy do mleka dla dzieci? 

Ekspres do mleka dla dzieci jest urządzeniem, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, zwłaszcza u rodziców nowo narodzonych pociech. Jego zastosowanie jest bardzo obszerne. Urządzenie może działać jako ekspres, który przygotowuje mleko dla naszego Maleństwa, jak również jako podgrzewacz do butelek i słoików. Korzystając z ekspresu do mleka dla dzieci możemy wybrać dwa warianty temperatury, w jakiej będzie przygotowany posiłek. Standardowe 22°C, które jest temperaturą pokojową, jak również 37°C, które odpowiada temperaturze ciała. W celu przygotowania gotowego posiłku, butelkę z odmierzoną ilością mleka modyfikowanego podstawiamy pod urządzenie. Podgrzana woda o wybranej przez nas temperaturze i wybranej pojemności wlewa się do butelki. Następnie wystarczy jedynie wstrząsnąć i podać mleko dziecku.

Przy użyciu urządzenia podgrzejesz także butelki i słoiczki o pojemności 90-380ml. Możemy zdecydować również o temperaturze podgrzania – 70°C bądź 90°C.

Nie trać czasu – ekspres do mleka dla dzieci przygotuje posiłek w mgnieniu oka

Ekspres do mleka dla dzieci sprawia, że zawsze mamy pewność, że temperatura posiłku jest odpowiednia dla naszego Malucha. Nie musimy sprawdzać temperatury na nadgarstku bądź przez dotyk ust. To zaoszczędzi nam ogromną część czasu przygotowania, co ma kluczowe znaczenie zwłaszcza w momentach, gdy nasze dziecko jest płaczliwe i niespokojne. Małe porcje będą gotowe w zaledwie 30 sekund, a większe w około 2 minuty. Urządzenie wydaje charakterystyczny dźwięk kiedy butelka mleka jest gotowa do podania. Nic więc dziwnego, że ekspres podbił serca wielu świeżo upieczonych rodziców.

Szukasz kompatybilnego, bezawaryjnego urządzenia, które pomoże Ci przygotować idealne mleko modyfikowane? Chcesz szybko podgrzać ulubiony słoiczek swojego dziecka? Postaw na nowoczesny ekspres do mleka dla dzieci, a nawet nocne karmienie będzie dla Ciebie czynnością łatwą do wykonania. 

Pacifier

Redakcja klubkangura.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?