zapraszamy na warsztaty pod patronatem Klubu Kangura.

trochę tego będzie – zajęcia prowadzi Aga Duda

NOWE MIEJSCE W WARSZAWIE NA URSYNOWIE !!


Warsztat chustowy 19 maja 2010, godz. 12-14

warsztaty wiązania chust dla kobiet w ciąży i mam z dziećmi od 0-5 miesięcy, tatusiowie również mile widziani. Oferujemy na miejscu lalki (dla kobiet w ciaży) i chusty do ćwiczeń.

Warsztaty chustowe prowadzi Agnieszka Duda, doradca noszenia (aufbaukurs słynnej niemieckiej szkoły noszenia Trageschule w Dreźnie), posiadająca szerokie kompetencje w zakresie konsultacji indywidualnych oraz grupowych dotyczących techniki noszenia oraz doboru sposobu noszenia. Prezeska Stowarzyszenia Rodziców “Klub Kangura”, autorka wielu publikacji na temat noszenia w chuście i attachment parenting, (m.in. w “Dziecko”, “Mamo to ja”, “Gaga”, “Rodzice” ), konsultantka min. firmy Bebelulu. Prywatnie mama pięcioletniej Ani i trzyletniego Franka – dzieci noszonych w chustach.

ZAPISY NA ZAJĘCIA:

e-mail: info@czasdlamam.pl
tel. +48 663 802 800

Warsztat chustowy dla początkujących 17 maja 2010, godz. 12:30-14:30

To ok. 2-godzinne warsztaty wiązania chust, dla początkujących i mniej zaawansowanych, z dziećmi od noworodka do ok. 6 miesięcy.

Mamy w ciąży oraz tatusiowie oczekujący maluszków również są mile widziani – dla nich będą specjalne lalki, które mimo brzuszka pozwolą przyswoić techniki wiązania chusty. Zapraszamy osoby zaczynające przygodę z chustą oraz tych, którzy już noszą, ale chcą poprawić swoją technikę lub usprawnić swoje umiejętności.

W czasie zajęć zostaną omówione różne rodzaje chust oraz nosideł miękkich, przećwiczymy dwa sposoby wiązania idealne dla dzieci od pierwszego dnia życia oraz będziemy wspólnie rozwiewać wątpliwości i odpowiadać sobie na pytania, które pojawiają w związku z noszeniem maluchów.

Zapraszamy tych z chustą i tych bez chusty – podczas zajęć dostępne będą chusty oraz nosidła treningowe.
miejsce:
Dumel-Junior, Centrum Wiedzy i Umiejętności dla Dzieci
ul. Ostrobramska 94 (wejście od Łukiskiej), Warszawa – Praga Półudnie

ilość miejsc ograniczona
maksymalna ilość osób w grupie 10, minimalna ilość osob w grupie 4.

zapisy:
junior@dumel.pl, tel 0513124788

WARSZTATY CHUSTOWE – 26 maja 2010 godz. 12.00-14.00

Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Chustowe, prowadzone przez Agnieszkę Duda, mamę Ani i Franka, doradczynię noszenia oraz doulę, prezeskę stowarzyszenia Klub Kangura

Terminy warsztatów:

  • 12 maj 2010r. (środa), godz. 10:00 – 12:00
  • 26 maj 2010r. (środa), godz. 12:00 – 14:00

To ok. 2-godzinne warsztaty wiązania chust, dla początkujących i mniej zaawansowanych, z dziećmi od noworodka do ok. 6 miesięcy.
Mamy w ciąży oraz tatusiowie oczekujący maluszków również są mile widziani – dla nich będą specjalne lalki, które mimo brzuszka pozwolą przyswoić techniki wiązania chusty. Zapraszamy osoby zaczynające przygodę z chustą oraz tych, którzy już noszą, ale chcą poprawić swoją technikę lub usprawnić swoje umiejętności.
W czasie zajęć zostaną omówione różne rodzaje chust oraz nosideł miękkich, przećwiczymy dwa sposoby wiązania chusty długiej tkanej – idealne dla dzieci od pierwszego dnia życia – oraz będziemy wspólnie rozwiewać wątpliwości i odpowiadać sobie na pytania, które pojawiają w związku z noszeniem maluchów.
Zapraszamy tych z chustą i tych bez chusty – podczas zajęć dostępne będą chusty oraz nosidła treningowe.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy. Rezerwacja miejsca staje się wiążąca po dokonaniu wpłaty (w ciągu trzech dni od daty rezerwacji).
Informacje i zapisy: info@bambamstudio.pl, tel. 603-11-70-40

Miejsce zajęć: Bam Bam Studio, Al. Komisji Edukacji Narodowej 20 lok. U3, Warszawa

Podziel się!
  • Facebook
  • PDF
  • Add to favorites
  • email
  • LinkedIn
  • MySpace
  • Twitter
  • Wykop