W tegorocznym Tygodniu Bliskości 2017 mamy dla Was dwa wydarzenia:

W środę 4. października zapraszamy do Stu Pociech na Bliskie Spotkanie z nosidłami.

Przyjdź, przymierz, porównaj nosidła ergonomiczne – czym się różnią i komu to potrzebne. Zastanówmy się, czemu tak powszechna jest opinia, że nosidła są dobre tylko dla dzieci, które już same umieją usiąść – skąd się wzięła i ile w niej prawdy?

Z okazji Międzynarodowego Tygodnia Bliskości, obchodzonego w roku 2017 w dniach 2-8 października przewidujemy niespodzianki dla osób uczestniczących w spotkaniu.

W czwartek 5. października jak co tydzień będziemy w Kofifi Kalimbie na Żoliborzu. I jak zwykle można przyjść z własnymi chustami i nosidłami, albo z samą ciekawością chustową – by popatrzeć, wypróbować. Zapraszamy. Jak co roku puścimy w ruch kolorowe koło (będą niespodzianki!).

Sprawdźcie także wydarzenia zaprzyjaźnionych warszawskich grup chustowych na fb – szykuje się ich kilka… my szykujemy się do wzięcia udziału w Chustospacerze w środę 4. października. Jak piszą organizatorki: „Pokażmy Warszawie, że nie tylko mamy chusty, ale pięknie w nich nosimy nasze pociechy ❤️ Przespacerujmy się po ulicach naszego miasta i pokazując jak można nosić zdrowo, dając poczucie bliskości i mnóstwo miłości a przede wszystkim mieć przy tym wolne ręce. Spotkajmy się punktualnie o 11 pod PKiN od strony Alej Jerozolimskich i udajmy się spacerkiem przez miasto na Starówkę pod Kolumnę Zygmunta. Do zobaczenia!!!!!!”