Warszawa

Warszawski Klub Kangura to po prostu grupa rodziców uczących siebie i innych, jak ważna dla dzieci i rodziców jest bliskość, a także jak łatwo można sobie pomóc w rodzicielstwie dzięki chustom i miękkim nosidłom.

Wracamy po wakacjach 2018.

Zamotane czwartki to spotkania pod pretekstem chustowym: przy okazji rozmów o rodzicielstwie, bliskości, karmieniu ducha i ciała można chusty i miękkie nosidła pomacać, przymierzyć, zamotać. Zapraszamy co czwartek w godz. 12.30 – 14.00 do żoliborskiej Kofifi Kalimby, ul. Mierosławskiego 19 (naprzeciwko wejścia na plac zabaw w Parku Żeromskiego, metro pl. Wilsona) http://kofifi.waw.pl/.

Zapraszamy z dziećmi.
Spotkania koordynują
Maria Ryll (certyfikowana doradczyni noszenia, doula, promotorka karmienia piersią) i Marlena Świrk (promotorka karmienia piersią, doula i doradczyni chustowa) oraz inne doświadczone mamy-kangurzyce.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia – mail: kangury.warszawa@gmail.com (tel. 501 083 889) lub kontakt@mlekiemmamy.org (tel. 536 292 700)

W niektóre wtorki w godz. 13-14.30 zapraszamy do Stu Pociech
(Freta 20/24a w podwórzu). Odbywać się tam będą spotkania chustowo-nosidłowe o charakterze Chustowego Pogotowia (prowadzenie – Maria Ryll). Zajrzyjcie na www.stopociech.pl – tam także mapka. Dokładny plan zajęć w Stu Pociechach pod linkiem.

Zapraszamy z dziećmi! Pamiętajcie o kapciach w mokre dni. Koszt: 20zł. Informacje szczegółowe:  stopociech@stopociech.pl   

Kliknij i zobacz, co się dzieje

AKTUALNIE W NASZYM MIEŚCIE

logo_315logo2016wwwstopociech-chusty


Witamy w Klubie Kangura


*** Kluby Kangura to spotkania Rodziców, którzy noszą swoje dzieci w chustach oraz zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.
*** Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.
*** Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.

Do zobaczenia na spotkaniach...

*Klub Kangura nie prowadzi
działalności handlowej!

Logowanie