Tarnowskie Góry

Serdecznie witamy Rodziców i Dzieciaczki!

 Klub Kangura to spotkania rodziców, którzy noszą lub chcą nosić swoje dzieci w chustach oraz osób zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.

Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.

Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.

Na spotkaniach oprócz wymiany doświadczeń i poruszania tematów związanych z chustowaniem będziemy w miarę możliwości organizować warsztaty/pogadanki o pieluszkach wielorazowych, ekologii, BLW, rodzicielstwie bliskości i innych tematach okołodzieciowych.

Spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu. Udział w nich jest bezpłatny, nie musisz również mieć swojej chusty. Nie prowadzimy zapisów, na spotkanie może przyjść każdy.

Informację o terminach spotkań zawsze znajdziesz na stronie Klubu Kangura www.klubkangura.com.pl,na stronie głównej i w aktualnościach.

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe i osobowe nie jesteśmy w stanie w ramach spotkań przeprowadzić typowych warsztatów noszenia w chuście. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach lub konsultacjach indywidualnych skontaktuj się z nami. Dane teleadresowe znajdziesz poniżej.

Spotkania prowadzi Agata Kuc, Doradca Noszenia w Chuście

tel. 609 363 888, e-mail: agata@gomama.pl

Sprzyjają nam i bardzo pomagają:

 

 

bobolider GoMama logo kolor-01+ napis kopia

***

Kliknij i zobacz, co się dzieje

AKTUALNIE W NASZYM MIEŚCIE


Witamy w Klubie Kangura


*** Kluby Kangura to spotkania Rodziców, którzy noszą swoje dzieci w chustach oraz zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.
*** Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.
*** Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.

Do zobaczenia na spotkaniach...

*Klub Kangura nie prowadzi
działalności handlowej!

Logowanie