Płock

Witamy!

Zapraszamy do Klubu Kangura w Płocku

Droga Mamo, jesteś zainteresowana ideą chustonoszenia a nie wiesz jak zacząć? A może po prostu zmęczona codzienną rutyną marzysz, żeby w końcu „wyjść do ludzi”, móc porozmawiać z innymi o swoich doświadczeniach związanych z macierzyństwem i na milion innych tematów? Jeśli tak, nasz klub jest właśnie dla Ciebie!

Klub Kangura w Płocku istnieje już od 2012 roku, jednak od początku 2016 roku działa wyjątkowo prężnie. Co tydzień organizujemy spotkania, na których wymieniany się doświadczeniami związanymi z wychowaniem naszych dzieci. Poruszamy tematy dotyczące noszenia w chustach i nosidłach miękkich, rodzicielstwa bliskości, BLW, oraz wiele innych. Podczas spotkań, które zwykle trwają kilka godzin, my miło spędzamy czas na rozmowach oraz kosztowaniu pyszności, które ze sobą zabieramy, a dzieci bawią się w swoim towarzystwie. 🙂

Poza tym spotykamy się również na zajęciach salsy (z dziećmi w chustach i nosidłach oczywiście), a w ostatnim czasie nasze chustowe maluszki oswajają się z wodą pod okiem doświadczonej instruktorki na basenie Podolanka.

Bieżące informacje dotyczące spotkań oraz pozostałych aktywności Klubu Kangura w Płocku znajdują się na Facebookowej grupie „Klub Kangura Płock”
https://www.facebook.com/groups/303340119712168/

Zapraszamy do dołączenia 🙂

Jeśli jednak nie posiadasz konta na Facebooku, wszelkich informacji udzieli Ci:

Anita Karpińska
Tel. 606 607 318
email: a.karpinska@pwpik.pl
Doradca noszenia w chustach i nosidłach ergonomicznych

Szczegóły na stronie głównej w aktualnościach i na forum.

***

Zapraszamy!

***

Kontakt:

mail:a.karpinska@pwpik.pl

mail: gosia.garkowska@klubkangura.org


***

Kliknij i zobacz, co się dzieje

AKTUALNIE W NASZYM MIEŚCIE


Witamy w Klubie Kangura


*** Kluby Kangura to spotkania Rodziców, którzy noszą swoje dzieci w chustach oraz zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.
*** Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.
*** Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.

Do zobaczenia na spotkaniach...

*Klub Kangura nie prowadzi
działalności handlowej!

Logowanie