Łódź

Jeśli chcecie – dowiedzieć się czegoś na temat noszenia w chustach i nosidłach miękkich, spotkać się z innymi Rodzicami, porozmawiać, nie tylko na tematy chustowe, przyjdźcie na nasze spotkanie! Często zapraszamy na spotkania ciekawe osoby, związane z różnymi aspektami rodzicielstwa. Uczestniczymy w warsztatach spotkaniach kierowanych do przyszłych i młodych rodziców. Czasami po prostu spotykamy się, rozmawiamy i bawimy z dziećmi…

Spotkania odbywają się raz w tygodniu w Kawiarni Tubajka w parku Źródliska w Łodzi w godz. 11-18. Mają charakter towarzyski, można zobaczyć, „pomacać” różne chusty, nosidełka. Poplotkować, napić się pysznej kawy, wymienić doświadczeniami.

Zapraszamy również na grupę FB Chusty Łódź. Tam dowiecie się o aktualnych spotkaniach, warsztatach.

O innych spotkaniach, warsztatach przeczytasz na naszym forum oraz na stronie FB decoraliki

Jeśli masz jakieś pytania, napisz, zadzwoń:

Renata Ostrowska-Kujawska tel. 502 584 112, mail:  renataostrowska@interia.plsklep@decoraliki.pl

 

 

 

Kliknij i zobacz, co się dzieje

AKTUALNIE W NASZYM MIEŚCIE


Witamy w Klubie Kangura


*** Kluby Kangura to spotkania Rodziców, którzy noszą swoje dzieci w chustach oraz zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.
*** Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.
*** Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.

Do zobaczenia na spotkaniach...

*Klub Kangura nie prowadzi
działalności handlowej!

Logowanie