Bytom

Klub Kangura to spotkania rodziców, którzy noszą lub chcą nosić swoje dzieci w chustach oraz osób zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.

Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.

Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.Spotkania odbywają się średnio raz w miesiącu. Udział w nich jest bezpłatny, nie musisz również mieć swojej chusty. Nie prowadzimy zapisów, na spotkanie może przyjść każdy.

Informację o terminach spotkań zawsze znajdziesz na stronie Klubu Kangura www.klubkangura.com.pl, na stronie głównej i w aktualnościach oraz na facebooku:
https://www.facebook.com/spotkania.dobrzenosic/?ref=br_rs
Mamy też swoją grupę na fb 🙂
https://www.facebook.com/groups/471744512848811/

Ze względu na ograniczone możliwości czasowe i osobowe nie jesteśmy w stanie w ramach spotkań przeprowadzić typowych warsztatów noszenia w chuście. Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach lub konsultacjach indywidualnych skontaktuj się z nami. Dane teleadresowe znajdziesz poniżej.

Spotkania prowadzą Kasia Franke (tel.515 67 06 13) i Ola Górska (tel. 514 347 098), doradczynie noszenia w chuście. Sprzyja nam i bardzo pomaga mamazen.pl


Witamy w Klubie Kangura


*** Kluby Kangura to spotkania Rodziców, którzy noszą swoje dzieci w chustach oraz zainteresowanych tematem świadomego rodzicielstwa.
*** Promujemy ideę noszenia dzieci w chustach, chcemy pokazać innym jakie możliwości daje zwykły kawałek materiału oraz przybliżyć tradycje noszenia w Polsce i na świecie.
*** Spotkania w Klubie Kangura to także dyskusje na wszelkie tematy związane z rodzicielstwem, rozmowy o naszych codziennych radościach czy troskach. Wspieramy się oraz wymieniamy doświadczeniami na temat wychowania i rozwoju dzieci.

Do zobaczenia na spotkaniach...

*Klub Kangura nie prowadzi
działalności handlowej!

Logowanie